Sorularınız Mı Var?

En çok sorulan soruların yanıtlarını aşağıdaki bölümlerde bulabilirsiniz. Eğer sorunuzun yanıtı bu sayfada yoksa aşağıdaki form ile sorunuzu iletebilir ya da buraya tıklayarak canlı desteğe bağlanabilirsiniz.

1Para Çekme Limiti Nedir?

Mobilonda talep edilebilir tutarınız 150 TL’ye ulaştığında ödeme talebinde bulunabiliyorsunuz.

2Mobilonda Ne Zaman Ödeme Talebinde Bulunursunuz?

Her ayın 1’i ve 15’inde ödeme talebinde bulunabilirsiniz. Unutmayın her ayın 1’i ve 15’inde saat 18.00’dan önce ödeme talebinde bulunabilirsiniz.

3Mobilon Referans Kodu Olmadan Üye Olamaz Mıyım?

Mobilonda pasif üye iken 1 hafta süreyle sistemi denemek için kazanç sağlayabiliyorsunuz. Ama kazançlarınızı çekemiyorsunuz. Aktif üye olarak ömür boyu kazanç sağlayabilirsiniz ve kazançlarınızı mobilon şirketinde talep edebilirsiniz. Aktif üye olmak için biri aracılığıyla sisteme girmeniz gerekiyor. Yani referans kodunu girerek sisteme girmelisiniz.

4Mobilon Referans Kodu Olmadan Kazanç Sağlayamaz Mıyım?

Hayır, aktif üye olduktan sonra artık ömür boyu kazanç sağlayabilirsiniz. Aktif üye olmak içinde mobilon referans kodu gerekmektedir.

5Mobilon Güvenli midir?

Mobilon Vergisini Ödeyen %100 yasal, güvenilir ve yerli bir markadır.

6Mobilon Nedir?

MobilOn, Android veya IOS telefon işletim sistemlerinde Play Store veya App Store’dan kolayca ve ücretsiz indirebildikleri bir uygulama platformudur.

7Mobilon Uygulaması Ücretli Midir?

Uygulamayı, Play Store ve App Store dan ücretsiz indirebilirsiniz .Uygulama içerisinde yapılan 299,00 ₺ organizasyona giriş ücretini ödediğiniz takdirde uygulamayı başka insanlara da önerebilir ve ekstra kazanç elde edebilirsiniz.

Video

 

Bugün Ekibini Kurduğumuz Üyenin Referans Kodu: 09469913 (Kaan Ç.)

Bu referans koduyla üye olan ekip üyelerimize kendi ekibini kurma desteği veriyoruz. Ayrıntılı Bilgi.
Sorunuz mu var? WhatsApp Grubumuza Katılın