1- UYGULAMA KURULUMU

MobilOn’a üye olmak için Android kullanıcıları Play Store’dan iOS kullanıcıları ise App Store’dan uygulamayı indirmelidir. Telefon işletim sistemine göre aşağıdaki logoları tıklayarak MobilOn uygulamasını indirebilirsiniz.

https://mobilonkayit.com

          


2- KURULUMU TAMAMLAYIN

Gerekli izinleri vererek uygulamayı telefonunuza kurunuz. Kurulum sonrası ana ekranda oluşan MobilOn ikonuna dokunarak uygulamayı başlatınız.

https://mobilonkayit.com


3- ÜYELİK

Başlattığınız uygulamada karşınıza çıkan “Yeni Hesap Oluştur” butonuna dokunun, sonrasında açılan ekranda;

  • Adınız Soyadınız
  • GSM Numaranız ve
  • Belirleyeceğiniz bir şifre

bilgilerini girerek sözleşmeyi kabul edin. Devam dediğinizde girdiğiniz GSM numarasına 4 haneli bir sms doğrulama şifresi gelecektir. O şifreyi vakit kaybetmeden uygulamada ilgili ana girerek kaydınızı tamamlayınız.


4- HOŞGELDİNİZ

Şu an artık MobilOn pasif üyesi oldunuz. Uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Karşınıza çıkan reklamları izleyerek ya da menüde bulunan diğer gelir seçeneklerini kullanarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.


5- AKTİF ÜYELİK

Kazandığınız paraları çekebilmeniz, ekip kurabilmeniz ve ekibinizin gelirlerinden de para kazanabilmeniz için üye olduktan sonra 1 hafta içinde ödeme yaparak uygulama lisansını satın almanız gerekmektedir. Uygulama lisans ücreti tek seferlik 299₺‘dir.

Aktif üye olmak için uygulamada bulunan “Organizasyon” menüsüne tıklamanız gerekmektedir. Tıkladığınızda uygulama sizden bir referans numarası isteyecektir. Referans numarasını öğrenmek için tıklayınız.

Referans numarasını girdikten sonra referans numarasının kime ait olduğunu görüp Devam butonuna dokununuz.


6- ÖDEME

Devam butonuna dokunduktan sonra sistem sizden ayrıntılı bilgi talebinde bulunacaktır. Tüm alanları doğru ve eksiksiz dolurmanız ileride ödeme alırken sorun yaşamamanız adına önemlidir.

Tüm alanları doldurduktan sonra sistem size ödeme yapabileceğiniz banka hesap bilgilerini ve size ait referans numarasını gösterecektir. Havale & EFT yöntemi ile ödemenizi yaparken açıklama kısmına kendinize ait referans numarasını girmeniz gerekmektedir.

Yaptığınız ödeme sonrası hesabınız en kısa sürede aktif edilecek ve siz de kendi ekibinizi kurmaya başlayabileceksiniz.

 

Bugün Ekibini Kurduğumuz Üyenin Referans Kodu: 09469913 (Kaan Ç.)

Bu referans koduyla üye olan ekip üyelerimize kendi ekibini kurma desteği veriyoruz. Ayrıntılı Bilgi.
Sorunuz mu var? WhatsApp Grubumuza Katılın